Wynajem samochodów Majorka

» Cele podróży » Wynajem samochodów Majorka
car-rental

Porównaj i znajdź najniższe ceny wynajmu samochodów w Hiszpanii

Wynajem Aut Majorka

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Majorka i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Majorka info

Wynajem Aut Majorka

Wynajem samochodów Majorka

Majorka to wyspa na Morzu Śródziemnym, niedaleko wschodniego wybrzeża Hiszpanii. Jest to największa wyspa w archipelagu Balearów, w 2010 r. liczba mieszkańców szacuje się na blisko 900000 euro. Stolicą i największym miastem jest Palma de Majorka, który ma miejsce w południowo-zachodniej części Majorki.

Majorka jest bardzo popularny wśród turystów, a to jest najczęściej odwiedzaną wyspą na Morzu Śródziemnym. Od 1950 roku turyści przybywali tutaj, aby zrelaksować się na wiele plaż, włóczą się po ulicach starego Palma de Majorka, wizyta w parku rozrywki Marineland lub zwiedzić liczne jaskinie na wyspie.

Lotnisko Palma de Majorka jest również znana jako Son Sant Joan Airport znajduje się ok. 8 km poza Palma de Majorka. Jest to trzeci co do wielkości w Hiszpanii lotniska.