Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Barcelona

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Barcelona i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Barcelona info

Wynajem Aut Barcelona
Wynajem samochodów Barcelona

Barcelona znajduje się na północnym wybrzeżu wschodnim, na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Jest to drugi co do wielkości miastem w kraju z liczbą ludności ponad 1 600 000 (2009).

Barcelona słynie z pięknego starego miasta znajduje się na ulicy popularny i szeroki, Las Ramblas. Na Starym Mieście można przechadzać się wąskimi uliczkami i zwiedzić zabytkowe kościoły, takie jak Santa María del Mar Prawdopodobnie najbardziej znany kościół w mieście jest wspaniały Templo de la Sagrada Familia z 1884 roku. Ponadto, można odwiedzić muzea, wystawy zarówno Pablo Picasso i Salvador Dalí.

Barcelona Airport znajduje się w miejscowości El Prat de Llobregat. Lotnisko znajduje się znaleźć. 10 km od Barcelony i jest drugim co do wielkości w Hiszpanii.