Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Barcelona Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Barcelona Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Barcelona Lotnisko info

Wynajem Aut Barcelona Lotnisko
Wynajem samochodów Barcelona Lotnisko

Lotnisko Barcelona (BCN) znajduje się w El Prat de Llobregat, około 15 km na południe od Barcelony. Pociągiem trwa ok. 20 do 30 minut w zależności od stacji wysiąść na, i działa zarówno autobusem, jak i autobus nocny. Możesz przyjechać na lotnisko, po drodze C-31 na południe, aż startować w 2B a następnie C-32b.

Jest to drugi co do wielkości lotnisko po Madrycie, a każdego roku około 24 lotniskiem mln pasażerów. Wielu dużych linii lotniczych oferuje loty z tutaj, w tym Air France, American Airlines i KLM. Od Barcelony można latać do miast na całym świecie, takich jak Tel Aviv, Casablanca, Helsinki i Nowy Jork.

Na lotnisku znajduje się wypożyczalnia samochodów, sale konferencyjne, sklepy z należności celnych przywozowych, ubrania i prezenty, barów i restauracji.