Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Malaga

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Malaga i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Malaga info

Wynajem Aut Malaga
Wynajem samochodów Malaga

Malaga znajduje się w Costa del Sol w południowej Hiszpanii i jest jednym z najstarszych portów Morza Śródziemnego i jednym z najlepszych w Hiszpanii. Malaga została założona w ca. 770 f. Kr. i dzisiaj ludności mierzona na ponad 550 000 (2009).

Ze względu na bujną roślinność, piękne plaże i położenie południowe, Malaga jest popularnym miejscem wypoczynku. W historii, można zobaczyć kilka starych budynków, w tym katedry z 1500 i teatr rzymski od 1 wieku pne Kr. Pablo Picasso urodził się w Maladze i Muzeum Picassa w Maladze jest poświęcona artyście i jego pracy.

Lotnisko Malaga jest również znany jako Pablo Ruiz Picasso Airport znajduje się ok. 10 km od centrum miasta. Jest to 4. najbardziej lotnisko w kraju.