Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Malaga Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Malaga Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Malaga Lotnisko info

Wynajem Aut Malaga Lotnisko
Wynajem samochodów Malaga Lotnisko

Lotnisko Malaga (AGP) znajduje się ok. 8 km poza Malaga w południowej Hiszpanii. Są to pociągi do kilku miast, a latem jest ustawiony autobusy. Możesz uruchomić A-357 z miasta na zachód i skręć w lewo na rondzie na A-7. Ta droga następujący sposób wyjścia z N-340. Lotnisko jest zapewnienie wynajem samochodów i taksówek.

Wielu turystów korzysta z lotniska do podróży do idyllicznego kurortów wzdłuż tego popularnego wybrzeża Morza Śródziemnego i na lotnisko jest 4 najruchliwszych w kraju. Liczba pasażerów wynosiła ponad 11 mln w 2009 roku. Linie lotnicze są linie lotnicze, Lufthansa, British Airways i Aeroflot, natomiast loty do takich miast jak go Casablanca, Rzymie, Sofii i Göteborgu.

Oprócz sklepów i restauracji, można odwiedzić muzeum lotnictwa i wystawy.