Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Albacete

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Albacete i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Albacete info

Wynajem Aut Albacete
Wynajem samochodów Albacete

Albacete położony jest w południowo-wschodniej Hiszpanii i należy do regionu Kastylia – La Mancha. Miasto znajduje się w głąb lądu, prawie 140 km od Walencji, na wybrzeżu Morza Śródziemnego w północno-wschodniej. Ludność Albacete jest mierzona na około. 160000 (2007).

Podobnie jak wielu innych miastach Hiszpanii również Albacete składa się ze starej i nowej części miasta. W zabytkowej dzielnicy można odwiedzić Katedra San Juan Bautista, która rozpoczęła się na początku 1500’s. Muzeum Archeologiczne w prowincji poświęcony jest dziedzinie historii odkryć za pomocą różnych przedmiotów i rysunków naskalnych. Obszar ten był długo znany z produkcji kowal towarów, w Albacete Knife Dokonywanie Muzeum mogą dowiedzieć się o tej tradycji.

Albacete Airport oferuje loty do, między innymi, Barcelona znajduje się około 5 km od centrum miasta.