Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Almeria Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Almeria Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Almeria Lotnisko info

Wynajem Aut Almeria Lotnisko
Wynajem samochodów Almeria Lotnisko

Lotnisko Almeria (LEI) znajduje się na linii brzegowej, Costa Tropical na Morzu Śródziemnym, około 9 km do miasta Almeria na zachód. L-20 lotnisko autobus do centrum miasta, a możliwe jest również, aby wziąć taksówkę lub wynajem samochodu. Podróż trwa około 20 minut.

Lotnisko znajduje się na trzecim miejscu w hiszpańskiej Andaluzji, który znajduje się na południu kraju, mierzona w liczbie pasażerów. Co roku na lotnisku otrzymała około 1 mln pasażerów, z których wielu podróży loty czarterowe. Iberia, EasyJet i Thomas Cook jest kilka firm, które oferują loty do Almerii.

Na Almeria Airport można kupić bez cła towarów i innych przedmiotów w sklepie. O coś do jedzenia, pasażerowie mogą kupić przekąskę w jednej z kawiarni.