Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Benidorm

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Benidorm i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Benidorm info

Wynajem Aut Benidorm
Wynajem samochodów Benidorm

Benidorm leży na popularnym wybrzeżu Costa Blanca, która leży na południe od wschodniego wybrzeża Hiszpanii i krajów Morza Śródziemnego. To jest tylko ok. 40 km do Alicante i ludności mierzy ok. godz.70000 (2008).

Benidorm jest jednym z najbardziej znanych kurortów wzdłuż wybrzeża, wizyta masę składa się głównie z turystów z północnej Europy. Tutaj jest bujną i plaże z wielu urządzeń i restauracji. W okolicy znajduje się kilka parków rozrywki o tematyce z różnych części świata, wody, ziemi i życia morskiego. Benidorm Międzynarodowy Festiwal Piosenki jest słynny festiwal, konkurs śpiewu odbywa się każdego lata.

Alicante Airport oferuje loty do wielu częściach Europy, takich jak Bułgaria, Kopenhagi i Anglii. Lotnisko znajduje się ok.. 60 km od Benidorm.