Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Bilbao Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Bilbao Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Bilbao Lotnisko info

Wynajem Aut Bilbao Lotnisko
Wynajem samochodów Bilbao Lotnisko

Lotnisko Bilbao (BIO) jest najważniejszym lotnisku w północnej części País Vasco. Lotnisko znajduje się około 12 km na północ od Bilbao, a także z magistrali Bizkaibus A-3247, trwa ok. 45 minut do centrum. Istnieją cztery różne firmy wynajem samochodów tutaj i postoju taksówek na zewnątrz hali.

Bilbao Airport otwarty w 2000 roku. W 2008 roku lotnisko obsługiwane 4.000.000 pasażerów, a liczba zwiększa się każdego roku. Około 75% lotów międzynarodowych, a niektóre z miejsc są Londynie, Amsterdamie, Paryżu i Rzymie. Linie lotnicze obsługujące na lotnisku to Lufthansa, Iberia i EasyJet.

Lotnisko znajduje się kiosk, cła i inne firmy, i że nie jest to dobry wybór kawiarni i restauracji. Istnieje kilka hoteli w okolicach Bilbao Airport.