Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Burgos

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Burgos i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Burgos info

Wynajem Aut Burgos
Wynajem samochodów Burgos

Burgos jest położony na płaskowyżu ok.. 850 m npm w północnej części lądu Hiszpanii. Miasto należy do regionu Kastylia-Leon, i została założona w roku 884. W 2010 r. ludność została określona na poziomie prawie 180 000, a Burgos jest stolicą prowincji Burgos. Zimy w Burgos jest jednym z najzimniejszych w kraju.

Turystyka jest ważną częścią biznesu, a wielu odwiedzających miasto, ze względu na piękną architekturę. Do najbardziej znanych zabytków katedr, kościołów i klasztorów. Między innymi, należy odwiedzić Burgos Cathedral z białego kamienia, który rozpoczął się w 1200s i się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Burgos Airport znajduje się ok.. 4 km od centrum miasta i został nazwany Villafría. Miejsca przeznaczenia są Palma de Majorka, Barcelona i Paryż.