Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Elche

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Elche i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Elche info

Wynajem Aut Elche
Wynajem samochodów Elche

Elche znajduje się około 20 km od wybrzeża Hiszpanii i Morza Śródziemnego. Miasto należy do regionu Walencji i popularnej miejscowości wypoczynkowej Alicante jest ok. 25 km na północny wschód od Elche. Z populacją 230 000 (2009) Elche jest dwudziestego wielkości miastem w Hiszpanii.

El Palmeral jest dużym gaju palmowego, który znajduje się w okolicach Elche, i jest to jeden z największych gajów palmowych na świecie. Daty palmy rosną na drzewach, a te są zbierane w grudniu i na eksport. Oprócz terminów gaj palmowy Elche w tym Bazyliki Santa María de Elche i Alcazar de la Señoría od średniowiecza.

Elche jest tylko 10 km na zachód od lotniska w Alicante, zwany też El Altet.Jest to 6 największy port lotniczy w Hiszpanii.