Wynajem samochodów Fuerteventura Lotnisko

» Cele podróży » Wynajem samochodów Fuerteventura Lotnisko
car-rental

Porównaj i znajdź najniższe ceny wynajmu samochodów w Hiszpanii

Wynajem Aut Fuerteventura Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Fuerteventura Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Fuerteventura Lotnisko info

Wynajem Aut Fuerteventura Lotnisko

Wynajem samochodów Fuerteventura Lotnisko

Lotnisko Fuerteventura (FUE) znajduje się w północno-wschodniej części Fuerteventura jest drugą największą wyspą wśród Wysp Kanaryjskich.Lotnisko jest położone około 5 km na południe od stolicy wyspy Puerto del Rosario, a podróż samochodem zajmuje ok.. 10 minut. Lotnisko oferuje kilka firm wynajmu samochodów, taksówek i dwa promy.

Fuerteventura Airport został zbudowany w 1960, aby pomieścić coraz większe zainteresowanie, aw 2010 r. było ponad 4 mln pasażerów skorzystało z lotniska.Lufthansa, British Airways i Iberia to tylko niektóre linie lotnicze, które tu mieszkają, a loty będą zaliczane Madrycie, Mediolanie, Paryżu i Amsterdamie.

Lotnisko oferuje szeroki wybór udogodnień. Pasażerowie mają do wyboru kilka różnych sklepów i restauracji, i tam są również wolne od podatku, sklepy z pamiątkami i kiosków.