Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Gijon

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Gijon i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Gijon info

Wynajem Aut Gijon
Wynajem samochodów Gijon

Gijon znajduje się w północnej części Hiszpanii graniczące z Zatoki Biskajskiej należącej do Oceanu Atlantyckiego. Port jest tu jednym z największych w Hiszpanii i towarów eksportowanych, takich jak żelazo i węgiel. W 2008 roku było ponad 250 000 mieszkańców w Gijon.

Oprócz tego, że głównym kurorcie nadmorskim, Gijon znany z licznych muzeów i ciekawe. Muzeów sztuki można zwiedzać Nicanor Pinole Muzeum „Jovellanos Birthplace Museum i Muzeum Juan Barjola, i że istnieją również muzeum poświęcone dudy, muzeum ludowej i Clock Tower Museum jest muzeum historyczne. Łaźni rzymskich, jest muzeum rzymskich budowli i wydobycie łaźni rzymskiej.

Asturias Airport znajduje się międzynarodowe lotnisko położone ok.. 40 km poza Gijon.