Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Girona Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Girona Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Girona Lotnisko info

Wynajem Aut Girona Lotnisko
Wynajem samochodów Girona Lotnisko

Girona-Costa Brava Airport (GRO) znajduje się około 12 km na południe od miasta Girona, do której trwa ok. 20 minut do uruchomienia.Miasto położone jest w północno-wschodniej Hiszpanii, a lotnisko oferuje kilka firm wynajmu samochodów. Istnieją autobusów i taksówek do Girony i stąd można pojechać pociągiem do Barcelony. Aby dostać się na lotnisko, można wykonać dobrze oznakowane drogi N-11, drogi płatnej A-7 lub C-25.

Coraz więcej osób korzysta z Girona-Costa Brava Airport podróż do Barcelony, aw 2008 r. został zarejestrowany około 5,5 mln pasażerów. Budżet lotnicze Ryanair i Thomas Cook Airlines Belgii niektóre firmy znajduje się tutaj. Ryanair oferują miastach takich jak Madryt, Londyn, Oslo, Rzymie i Brukseli.

Lotnisko posiada restauracje, biura wymiany walut, hotele i duże wolne od podatku.