Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Gran Canaria Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Gran Canaria Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Gran Canaria Lotnisko info

Wynajem Aut Gran Canaria Lotnisko
Wynajem samochodów Gran Canaria Lotnisko

Lotnisko Gran Canaria (LPA), znany także jako Las Palmas Airport jego lokalizacja 20 minut na południe od stolicy wyspy, Las Palmas de Gran Canaria. Autobusy kursują na lotnisko autostradą GC1, że idzie prosto przeszłości. Istnieje kilka firm wynajmu samochodów i że jest postój taksówek znajduje się na zewnątrz hali.

W 2009 roku Gran Canaria Lotnisko obsługiwane ponad dziewięć milionów pasażerów, co czyni z lotniska do kraju 5 najbardziej ruchliwych. Lotnisko przyjmuje wiele linii lotniczych, w tym Air Europa, Condor, Spanair i Ryanair. Oferuje loty do wielu częściach Europy, z Kopenhagi do Mediolanu.

Gran Canaria Airport znajduje się wiele sklepów i restauracji, w uzupełnieniu do zabaw, sala konferencyjna i kawiarenka internetowa. Pas startowy ma okazję powitać kosmicznych NASA.