Wynajem samochodów Gran Canaria Lotnisko

» Cele podróży » Wynajem samochodów Gran Canaria Lotnisko
car-rental

Porównaj i znajdź najniższe ceny wynajmu samochodów w Hiszpanii

Wynajem Aut Gran Canaria Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Gran Canaria Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Gran Canaria Lotnisko info

Wynajem Aut Gran Canaria Lotnisko

Wynajem samochodów Gran Canaria Lotnisko

Lotnisko Gran Canaria (LPA), znany także jako Las Palmas Airport jego lokalizacja 20 minut na południe od stolicy wyspy, Las Palmas de Gran Canaria. Autobusy kursują na lotnisko autostradą GC1, że idzie prosto przeszłości. Istnieje kilka firm wynajmu samochodów i że jest postój taksówek znajduje się na zewnątrz hali.

W 2009 roku Gran Canaria Lotnisko obsługiwane ponad dziewięć milionów pasażerów, co czyni z lotniska do kraju 5 najbardziej ruchliwych. Lotnisko przyjmuje wiele linii lotniczych, w tym Air Europa, Condor, Spanair i Ryanair. Oferuje loty do wielu częściach Europy, z Kopenhagi do Mediolanu.

Gran Canaria Airport znajduje się wiele sklepów i restauracji, w uzupełnieniu do zabaw, sala konferencyjna i kawiarenka internetowa. Pas startowy ma okazję powitać kosmicznych NASA.