Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Grenada Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Grenada Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Grenada Lotnisko info

Wynajem Aut Grenada Lotnisko
Wynajem samochodów Grenada Lotnisko

Lotniska w Granadzie jest poza nosi oficjalną nazwę Federico García Lorca Grenada-Jaen Airport (GRX), a chodzi. 15 km do miasta Grenada. Autobusy po rozkłady lotów i wykorzystania około 45 minut do miasta. Możliwe jest również, aby wziąć taksówkę lub wynajem samochodu. Z lotniska następujące A-92 na wschód, i to w odniesieniu do każdego z A-92G, które prowadzi wprost do Granady.

W 1972 roku otwarto w budynku terminala, w 2007 r. zajmowała się prawie 780 tysięcy pasażerów.Linie lotnicze Ryanair i Iberia jak działa tutaj, a są to loty do Madrytu, Barcelony, Paryża i Mediolanu.

Obiektów na zakup żywności i napojów w kawiarni na lotnisku, i że można sklep z pamiątkami, przekąski i napoje, tytoń i alkohol w sklepie.