Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Huelva

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Huelva i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Huelva info

Wynajem Aut Huelva
Wynajem samochodów Huelva

Huelva jest najbardziej na południe Hiszpanii i leży na wybrzeżu, co nazywa się Costa de la Luz. Miasto jest częścią regionu Andaluzji i jest stolicą prowincji Huelva. W 2010 r. liczba ludności w Huelva mierzona na blisko 150 000.

Huelva został wykluczony zarówno przez Rzymian, Maurów i później chrześcijan. Ślady Rzymian akweduktu, że to nadal przewiduje zaopatrujących miasto w wodę. Krzysztof Kolumb podróżował z Palos de la Frontera, około 10 km od Huelvy, aw 1892 został wpisany 34-metrowy posąg Kolumba w Huelva.

Najbliższe lotnisko lotniska w Sewilli, znany także jako San Pablo Airport. Znajduje się ok. 100 km na wschód od Huelva.