Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Ibiza Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Ibiza Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Ibiza Lotnisko info

Wynajem Aut Ibiza Lotnisko
Wynajem samochodów Ibiza Lotnisko

Lotnisko Ibiza (IBZ) znajduje się na południowej stronie wyspy Ibiza, położony na Morzu Śródziemnym, niedaleko wschodniego wybrzeża Hiszpanii. Z lotniska jest ok.. 7 km od miasta Ibiza. Można wynająć samochód lub taksówką do miasta i lotniska autobusy bezpośrednio do terminalu autobusowego.

Około 5 milionów pasażerów skorzystało z lotniska w 2010 r. i 85% wszystkich pasażerów przybywających w sezonie turystycznym od maja do października. Istnieje wiele firm, które loty do Ibiza, w tym Lufthansa, Norwegian, British Airways i Air Berlin. Miejsca przeznaczenia są takie miasta jak Barcelona, Londyn i Pradze, ale wiele tras są dostępne tylko w sezonie turystycznym.

Udogodnienia obejmują różne sklepy i należności celnych, kawiarni i innych lokali gastronomicznych. Istnieje kilka hoteli w pobliżu lotniska.