Wynajem samochodów Ibiza Lotnisko

» Cele podróży » Wynajem samochodów Ibiza Lotnisko
car-rental

Porównaj i znajdź najniższe ceny wynajmu samochodów w Hiszpanii

Wynajem Aut Ibiza Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Ibiza Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Ibiza Lotnisko info

Wynajem Aut Ibiza Lotnisko

Wynajem samochodów Ibiza Lotnisko

Lotnisko Ibiza (IBZ) znajduje się na południowej stronie wyspy Ibiza, położony na Morzu Śródziemnym, niedaleko wschodniego wybrzeża Hiszpanii. Z lotniska jest ok.. 7 km od miasta Ibiza. Można wynająć samochód lub taksówką do miasta i lotniska autobusy bezpośrednio do terminalu autobusowego.

Około 5 milionów pasażerów skorzystało z lotniska w 2010 r. i 85% wszystkich pasażerów przybywających w sezonie turystycznym od maja do października. Istnieje wiele firm, które loty do Ibiza, w tym Lufthansa, Norwegian, British Airways i Air Berlin. Miejsca przeznaczenia są takie miasta jak Barcelona, Londyn i Pradze, ale wiele tras są dostępne tylko w sezonie turystycznym.

Udogodnienia obejmują różne sklepy i należności celnych, kawiarni i innych lokali gastronomicznych. Istnieje kilka hoteli w pobliżu lotniska.