Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Isla Canela

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Isla Canela i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Isla Canela info

Wynajem Aut Isla Canela
Wynajem samochodów Isla Canela

Isla Canela znajduje się tak daleko na południe w Hiszpanii, które można dostać. Wyspa znajduje się na wybrzeżu Atlantyku i przy ujściu rzeki Guadiana. Ta rzeka wyznacza granicę pomiędzy Portugalią i Hiszpanią, w Isla Canela znajduje się praktycznie tuż przy granicy.

Isla Canela jest piękne położenie nad morzem i może być kuszony przez ok. 7 km od plaż. Istnieje wiele działań, które można dostać się tutaj, w tym żeglarstwo, nurkowanie, wędkarstwo i kajakarstwo. Jednym z najbardziej znanych atrakcji jest golf, a obszar jest znany zarówno piękne jak i wymagających pól golfowych.

To trwa około jednej godziny jazdy przez granicę do lotniska w Faro w Portugalii. Lotnisko oferuje loty do: Londyn, Toronto i Lizbonie.