Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut La Coruña

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w La Coruña i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

La Coruña info

Wynajem Aut La Coruña
Wynajem samochodów La Coruña

A Coruña jest również znany jako La Coruna i znajduje się na półwyspie w północno-zachodnim rogu Hiszpanii. Miasto należy do Galicji i tętniącego życiem portu, która prowadzi do Atlantyku. W czasach rzymskich miasto było nazywane Brigantium i żyje około 250 000 (2008) mieszkańców tutaj.

Coraz więcej turystów odwiedza A Coruña, ponieważ istnieje wiele statków wycieczkowych pozycji w porcie, poza granicami miasta z pięknymi plażami i długa promenada przy plaży. Ten deptak chodzi. 10 km długości, co czyni go najdłuższym w Europie. Niektóre muzea znajdują się w mieście to Muzeum Sztuk Pięknych, Muzeum Zegarów, Muzeum Zegarów i akwarium.

A Coruña Airport oferuje loty krajowe i jest ok. 8 km poza centrum miasta.