Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Leon

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Leon i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Leon info

Wynajem Aut Leon
Wynajem samochodów Leon

León zostało założone w 1. wieku pne Kr. w legionach rzymskich i znajduje się w północno-zachodniej części kraju. León jest jednym z miast, które pielgrzymi przechodzą na ich drodze do Santiago de Compostela, i żyje w pobliżu. 140000 (2006) mieszkańców tutaj.

Na Starym Mieście można zobaczyć zachowane części średniowiecznych murów miejskich i pozostałości rzymskich murów miasta. Bazylika San Isidoro sięga przed 1000 i tu są groby królewskie i zabytkowe freski. Najbardziej znany kościół w León jest piękna katedra wybudowana w 1200 – i 1300 roku. Każdego roku, które odbyło się wielkie święto San Juan y San Pedro w ostatnim tygodniu czerwca.

Międzynarodowy port lotniczy León Airport znajduje się ok. 6 km od centrum miasta.