Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Lugo

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Lugo i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Lugo info

Wynajem Aut Lugo
Wynajem samochodów Lugo

Lugo Galicji należy do regionu, który znajduje się w północno-zachodnim rogu Hiszpanii. Miasto położone jest około 85 km na południe od wybrzeża Atlantyku. Jest to bardzo stare miasto, które istniały przed czasów rzymskich, a dziś ludności mierzone na prawie 100 000 (2010).

Rzymskich murów została zbudowana na 200-wieku, a jest jeszcze nienaruszone. To jest tylko mury rzymskie miasto na świecie, które nadal można zobaczyć w całości, aw 2000 r. został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Inne zabytki, które warto zwrócić uwagę na katedrę, które rozpoczęto w 1129 i miasta rzeźni, która jest największym w Hiszpanii.

Santiago de Compostela Airport znajduje się główny port lotniczy w regionie i znajduje się około 90 km na zachód od Lugo.