Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Madryt

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Madryt i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Madryt info

Wynajem Aut Madryt
Wynajem samochodów Madryt

Madryt jest stolicą Hiszpanii i znajduje się w środku kraju. Madryt sięga ca. 800-numer i żyć ponad 3 000 000 (2009) mieszkańców miasta.

Madryt znany jest z zaangażowania w tej dziedzinie. Muzeum Prado jest jednym z najbardziej znanych muzeów sztuki na świecie, tworząc przy tym trójkąt o muzeum sztuki, Muzeum Thyssen-Bornemisza i Muzeum Reina Sofia. Granice miasta także wiele pięknych terenów zielonych, w tym Buen Retiro Park, otwarty w 1631 roku. Parque Warnes Bros jest park rozrywki, który jest z korzyścią dla małych i dużych.

Madryt – Barajas Airport znajduje się około 10 km od centrum miasta i jest największym lotniskiem w kraju. W 2008 roku lotnisko w rankingu 11 najbardziej ruchliwych na świecie.