Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Majorka Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Majorka Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Majorka Lotnisko info

Wynajem Aut Majorka Lotnisko
Wynajem samochodów Majorka Lotnisko

Lotnisko Palma de Majorka (PMI) położony jest na obrzeżach stolicy wyspy Palma de Majorka w popularnym śródziemnomorskiej wyspie Majorka. To trwa około 10 minut jazdy na lotnisko, a tam dotrzesz, wykonaj następujące MA-19 na wschód, która przebiega w pobliżu lotniska. Są to zarówno przystanki autobusowe i postój taksówek na zewnątrz hali przylotów.

Palma de Majorka Airport jest w Hiszpanii 4-gi największy port lotniczy i jest jednym z najbardziej ruchliwych w Europie w sezonie letnim. W 2009 roku zatrudniała ponad 20 000 000 pasażerów na lotnisku. Firmy takie jak Ryanair, Easyjet i dróg oddechowych Thomson mieści się tutaj i oferuje usługi w celu włączenia w Dublinie, Paryżu i Londynie.

Lotnisko oferuje takie udogodnienia jak firmy wynajmu samochodów, poczta i sklepy sprzedające perfumy, alkohol i mody. Istnieje wiele restauracji, barów i kawiarni.