Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Salou

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Salou i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Salou info

Wynajem Aut Salou
Wynajem samochodów Salou

Region Tarragona w Hiszpanii, która należy do lokalizacji w północno-wschodniej Hiszpanii. Miasto położone jest na wybrzeżu, na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Salou jest uważany za najbardziej popularnych miejscowości na Costa Daurada, i to jest około 10 km na Tarragona na północ. Jest ok. 25 000 mieszkańców w Salou (2010).

W Salou na Costa Daurada się znajduje, jest wielu turystów, którzy odwiedzają miasto do spędzenia czasu na pięknych plażach. Poza plażami, Aventura theme park Park główną atrakcją, wraz z wodą raj Aquopolis. Salou znajduje się kilka festiwali rocznie.

Nie ma więcej niż ok. 10 km do lotniska Reus na północy. Stąd można latać do miast takich jak Marrakesz, Dublin, Majorka i Londynie.