Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Santander

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Santander i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Santander info

Wynajem Aut Santander
Wynajem samochodów Santander

Santander jest miasto portowe w północnej Hiszpanii, które graniczy z Zatoki Biskajskiej. Miasto leży na półwyspie, który należy do regionu Cantabria i istniała już w czasach rzymskich. Obecnie żyją tylko pod 200 000 (2009) mieszkańców w Santander.

Santander jest piękne i spokojne miasto. Wielu turystów przyjeżdża tutaj, aby korzystać z wielu plaż i muzeów, takich jak Muzeum Sztuki, Muzeum Sztuk Pięknych. Magdalena Peninsula jest popularną atrakcją z małym zoo, foki, pingwiny muzeum na świeżym powietrzu i pałac królewski. W centrum należy odwiedzić kasyno i starego miasta z licznymi sklepami. Po pożarze w 1941 roku, mieści się katedra z 1200s zniszczone, ale teraz jest odnowiony.

Międzynarodowe lotnisko Santander lotniska jest ok.. 4 km od miasta.