Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Tenerife Lotnisko Los Rodeos

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Tenerife Lotnisko Los Rodeos i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Tenerife Lotnisko Los Rodeos info

Wynajem Aut Tenerife Lotnisko Los Rodeos
Wynajem samochodów Tenerife Lotnisko Los Rodeos

Lotnisko Tenerife North (TFN), lub Los Rodeos lotniska, jest jednym z dwóch portów lotniczych położonych na wyspach „największa wyspa Kanaryjskie, Teneryfa. Lotnisko znajduje się ok. 11 km na zachód od Santa Cruz, stolicy Teneryfy. Są to autobusy do różnych miejsc na wyspie, oprócz tego można wynająć samochód lub taksówką.

Tenerife North Airport jest mniejszą z dwóch portów lotniczych, ale nadal prowadzone ponad 4.000.000 pasażerów w 2010 roku. Lotnisko oferuje loty głównie w Hiszpanii, ale istnieją również latać do Niemiec pod patronatem Air Berlin.

W Tenerife North Airport pasażerowie mogą kupić żywność i napoje w kilku restauracjach. Istnieje również duży wybór sklepów i innych obiektów, takich jak bankowość.