Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

 Wynajem Aut Torrevieja

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Torrevieja i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Torrevieja info

 Wynajem Aut Torrevieja
Wynajem samochodów Torrevieja

Torrevieja znajduje się w prowincji Alicante, która należy do regionu Walencji. Miasto jest położone na wybrzeżu Costa Blanca i jest otoczony przez Morze Śródziemne. Od Torrevieja jest około 50 km do miasta Alicante na północy. Ludności w Torrevieja został oszacowany na ponad 100 000 w 2010 roku.

Dzisiaj, Torrevieja, popularnym miejscem wypoczynku, a miasto stało się, bo w produkcji soli z solanki jezior na uwadze okolic. Nazwa oznacza „starej wieży” po wieże strażnicze, które istniały tu przed, a dziś można zobaczyć Torre del Moro z 1300 roku.

Alicante Airport zwany jest także El Altet i jest ok. 50 km na północ od Torrevieja. Jest to szósta najbardziej lotnisko w Hiszpanii, i stąd tras to Helsinki, Reykjavik i Glasgow.