Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Vigo

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Vigo i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Vigo info

Wynajem Aut Vigo
Wynajem samochodów Vigo

Vigo znajduje się w północno-zachodniej Hiszpanii, około 30 km na północ od granicy portugalskiej. Vigo jest miastem, które graniczy z Oceanem Atlantyckim i jest jednym z najważniejszych i największych portów na świecie. Populacji mierzy prawie 300 000 (2009).

Stare Miasto to urocze miasteczko z wąskimi uliczkami i strome. Z zabytków można zobaczyć kilka kościołów z 1100S, takich jak Santa Maria de Castelo. W Vigo jest ważnym portem morskim, możliwe jest zwiedzanie Muzeum Morza, które poświęcone jest morze, a Muzeum Sztuki Współczesnej jest jednym z najbardziej znanych muzeów sztuki współczesnej w Hiszpanii.

Vigo – Peinador Airport znajduje się około 8 km od miasta i oferuje loty do ważniejszych miast takich jak Barcelona i Paryż.