Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Ciudad Real

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Ciudad Real i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Ciudad Real info

Wynajem Aut Ciudad Real
Wynajem samochodów Ciudad Real

Ciudad Real znajduje się w południowej części Hiszpanii, w centrum kraju, a już dzisiaj zacząć osiągnąć status na przedmieściach Madrytu. Te miasta są związane z szybkim pociągu, który trwa około godziny na jednym odcinku. Liczba ludności wynosi około. 75000 (2010).

Ciudad Real dotyk średniowiecza, a atrakcje w obiektach zabytkowych. Jednym z nich jest pozostałości murów starego miasta z 1300 roku, a między innymi, jest wciąż bramą Puerta de Toledo, który został zbudowany w 1328 Istnieje kilka muzeów w mieście, muzeum miasta Ciudad Real i Muzeum Muzeum Muzeum Don Kichota.

Około 20 km od hotelu znajduje się lotnisko Ciudad Real Centralnego Portu Lotniczego, który wcześniej był pod pseudonimem Don Quijote Airport.