Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Cuenca

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Cuenca i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Cuenca info

Wynajem Aut Cuenca
Wynajem samochodów Cuenca

Cuenca znajduje się na wschodnim wybrzeżu w środku kraju, a to trwa ok. 2 godziny jazdy do stolicy Madrytu w północno-zachodniej. Miasto wyrosło w miejscu, gdzie rzeki Júcar i Huecar spotkać. W 2010 r. było ok.. 55 000 mieszkańców w Cuenca.

Cuenca słynie z historycznej atmosfery miasta z wąskimi uliczkami i starych budynków. Znany budynkiem jest katedra który został ukończony w 1270 i jest jednym z pierwszych w kraju katedra. Ponadto, można odwiedzić muzea, takie jak muzeum archeologiczne, kilka parków.

Najbliższe lotnisko znajduje się na lotnisko Barajas, położonej około 170 km na północny zachód od Cuenca.Jest to największa i najbardziej lotnisko z loty do Moskwa, Ateny i Buenos Aires.