Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Fuengirola

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Fuengirola i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Fuengirola info

Wynajem Aut Fuengirola
Wynajem samochodów Fuengirola

Fuengirola należy do prowincji Malaga i znajduje się w regionie Andaluzji. Miasto położone jest na południowo-zachodnim wybrzeżu Hiszpanii, w części zwanej Costa del Sol lub Costa del Sol. Podobnie jak wiele innych miast na wybrzeżu Morza Śródziemnego, Marbella jest także popularnym miejscem wypoczynku. W 2009 r. ludność mierzy ok. godz. 70 000 euro.

Szczególnie w okresie zimowym liczba rośnie, w wielu Europejczyków północnej wynajęcia lub własnym domu tutaj. Wiele atrakcji na miejsce ze względu na około 8 km od plaż, ale również miasta długą historię tworzenia interesu. Między innymi, Sohail zamku od 900 to znany punkt orientacyjny. Także Bioparc zoo Fuengirola z wielu egzotycznych zwierząt i roślin, są popularne.

Lotniska w Maladze nazywa się Pablo Ruiz Picasso Airport znajduje się ok.. 25 km na północ od Fuengirola.