Wynajem samochodów Gran Canaria

» Cele podróży » Wynajem samochodów Gran Canaria
car-rental

Porównaj i znajdź najniższe ceny wynajmu samochodów w Hiszpanii

Wynajem Aut Gran Canaria

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Gran Canaria i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Gran Canaria info

Wynajem Aut Gran Canaria

Wynajem samochodów Gran Canaria

Gran Canaria liczy ponad 800 000 (2009), co sprawia, że wyspa drugim najbardziej zaludnione wyspy na Wyspach Kanaryjskich. Gran Canaria jest trzecią co do wielkości wyspa w okolicy i znajduje się z resztą Wyspy Kanaryjskie od północno-zachodnim wybrzeżu Afryki.

Gran Canaria terminów z bujnej roślinności i piaszczystych plaż, i od 1960 był siedzibą miejscem na wypoczynek. W tłumie turystów wzrosła, został wzniesiony sztucznych miast, które dziś są typowe atrakcji turystycznych. Główne miasto nazywa Las Palmas de Gran Canaria, również nazywany po prostu Las Palmas, a każdego roku odbywają Karnawał w Las Palmas jest znany na całym świecie festiwalu.

Lotnisko Gran Canaria jest najbardziej ruchliwych portów lotniczych na Wyspach Kanaryjskich i znajduje się ok.. 20 km od Las Palmas.