Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Gran Canaria

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Gran Canaria i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Gran Canaria info

Wynajem Aut Gran Canaria
Wynajem samochodów Gran Canaria

Gran Canaria liczy ponad 800 000 (2009), co sprawia, że wyspa drugim najbardziej zaludnione wyspy na Wyspach Kanaryjskich. Gran Canaria jest trzecią co do wielkości wyspa w okolicy i znajduje się z resztą Wyspy Kanaryjskie od północno-zachodnim wybrzeżu Afryki.

Gran Canaria terminów z bujnej roślinności i piaszczystych plaż, i od 1960 był siedzibą miejscem na wypoczynek. W tłumie turystów wzrosła, został wzniesiony sztucznych miast, które dziś są typowe atrakcji turystycznych. Główne miasto nazywa Las Palmas de Gran Canaria, również nazywany po prostu Las Palmas, a każdego roku odbywają Karnawał w Las Palmas jest znany na całym świecie festiwalu.

Lotnisko Gran Canaria jest najbardziej ruchliwych portów lotniczych na Wyspach Kanaryjskich i znajduje się ok.. 20 km od Las Palmas.