Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Guadalajara

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Guadalajara i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Guadalajara info

Wynajem Aut Guadalajara
Wynajem samochodów Guadalajara

Guadalajara jest stolicą prowincji o tej samej nazwie, a miasto należy do regionu Castilla la Mancha. Guadalajara jest położony w środkowej Hiszpanii, a to trwa ok. 50 minut jazdy do stolicy Madrytu. Populacji środków obecnie prawie 85 000 (2010).

Rzymianie kontrolowane Guadalajara w swoim czasie, a między 700 – i 1000 był we władaniu fundamentalistów islamskich. Ze względu na swoją długą historię, istnieje wiele kościołów i budynków, które warto zobaczyć. Palacio del Infantado jest pałac zbudowany w 1400 roku i jest jednym z najsłynniejszych zabytków.

Najbliższe lotnisko do Guadalajara jest Madryt-Barajas Airport, położony około 45 km na południowy zachód od miasta. W 2009 roku był to największy i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Hiszpanii.