Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Ibiza

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Ibiza i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Ibiza info

Wynajem Aut Ibiza
Wynajem samochodów Ibiza

Ibiza to wyspa w archipelagu Balearów popularne położony na Morzu Śródziemnym poza wschodnim wybrzeżu Hiszpanii. Lotnisko Ibiza (IBZ) znajduje się ok. 10 km na południowy zachód od stolicy Eivissa i służy jako portu lotniczego w pobliżu i mniejsze wyspy Formentera. Droga PM-801 to jedyna droga, która prowadzi do lotniska i nie ma szans na autobus, wynajem samochodów i taksówek.

85% osób zarejestrowanych w Ibiza Airport każdego roku korzystać z lotniska od maja do października, czyli sezonie. Niektóre linie lotnicze oferują loty tutaj, Lufthansa, British Airways, Ryanair i EasyJet. Cele obejmują Manchester, Paryż, Malaga, Oslo i Pradze.

Na Ibiza Airport można sklep bezcłowy i korzystać z restauracji i barów. Jest też sala konferencyjna i bank.