Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Jerez Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Jerez Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Jerez Lotnisko info

Wynajem Aut Jerez Lotnisko
Wynajem samochodów Jerez Lotnisko

Lotnisko Jerez (XRY) znajduje się ok. 8 km na północny wschód od miasta Jerez de la Frontera, i jest znany jako La Parra. Miasta i lotniska w południowo-zachodniej części Hiszpanii, na wybrzeżu Costa de la Luz. Obie linie autobusowe M-050 i M-051 przechodzi w Jerez de la Frontera, jest także możliwość wynajęcia samochodu lub taksówką.

Budowa terminalu została ukończona w 1992 roku, aw 2005 r. został zarejestrowany ok. 1.300.000 pasażerów skorzystało z lotniska Jerez. Wiele lotów przejść do głównych miast europejskich, takich jak Amsterdam, Londyn, Helsinki, a niektóre linie lotnicze, które żyją tu Iberia, Air Europa i Ryanair.

Lotnisko znajduje się kilka restauracji, sklep spożywczy i sklep wolnocłowy, między innymi, czekolada, alkohol i tytoń.