Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Jerez

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Jerez i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Jerez info

Wynajem Aut Jerez
Wynajem samochodów Jerez

Jerez de la Frontera znajduje się w południowo-wschodniej Hiszpanii, ok. 15 km od południowego wybrzeża i Oceanu Atlantyckiego. Jest ok. 30 km do granicy Portugalii i jej mieszkańców jest mierzona na ponad 200 000 (2008).

Jerez de la Frontera jest znane z produkcji sherry i brandy, oprócz hodowli koni z angielskim, arabskim i hiszpańskim krwi, zwanych koni andaluzyjskich. W maju odbyło się targ koni, a grand Wielkanocy jest znany w całym kraju. Miasto jest uznawana za miejsce narodzin flamenco, i można dowiedzieć się więcej na temat tego tańca andaluzyjskiego Centrum Flamenco.

Jerez Airport jest międzynarodowym i nowoczesny port lotniczy, który jest również nazywany La Parra Airport. Znajduje się ok. 8 km poza centrum miasta.