Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Lanzarote Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Lanzarote Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Lanzarote Lotnisko info

Wynajem Aut Lanzarote Lotnisko
Wynajem samochodów Lanzarote Lotnisko

Lanzarote Airport (ACE) znajduje się po wschodniej stronie wyspy Lanzarote, który jest częścią Wysp Kanaryjskich poza kontynentem afrykańskim. To tylko 5 km do stolicy wyspy Arrecife, a autobus linii 4 kursują co pół godziny. Samochodem po drodze na wschód LZ-2, lub można skorzystać z jednej z taksówek oczekujących na zewnątrz hali.

W 2010 r. został zarejestrowany prawie 5 mln pasażerów tutaj, co Lanzarote Airport do dziesiątego najbardziej lotnisko w Hiszpanii. Firmy takie jak Thomas Cook, a airberlin easyJet oferują do iz Lanzarote, i cele obejmują Madrytu, Barcelony i Amsterdamu.

Lotnisko oferuje dobre i różnorodne udogodnienia, w tym barów, restauracji i lokali gastronomicznych, takich jak Burger King, liczne sklepy, sklep bezcłowy i obszaru VIP.