Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Lanzarote

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Lanzarote i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Lanzarote info

Wynajem Aut Lanzarote
Wynajem samochodów Lanzarote

Lanzarote jest wyspą, należącej do Wysp Kanaryjskich i wyspy, która leży na wschód od archipelagu. Wyspa znajduje się na obrzeżach zachodniego wybrzeża Afryki Północnej i głównego miasta Arrecife. Ludność Lanzarote została określona na poziomie ok.. 140 000 w 2009 roku.

Lanzarote jest znany popularnym miejscem wypoczynku ze względu na ciepły klimat, piękne, długie plaże i wyjątkowy charakter i kontrastowe. Istnieje bardzo wiele martwych wulkanów tutaj, jak również zielone wulkanicznej zatoce El Golfo. Na północy można zwiedzić tajemnicze jaskinie, a Timanfaya Park Narodowy położony jest w północno-zachodniej. W parku można udać się do restauracji El Diablo, co oznacza „diabeł”, gdzie żywność jest na grilla wulkanicznego ciepła.

Lanzarote Airport oferuje loty międzynarodowe i znajduje się około 5 km od Arrecife.