Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Lucena

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Lucena i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Lucena info

Wynajem Aut Lucena
Wynajem samochodów Lucena

Lucena znajduje się w regionie Andaluzji, na południowym wybrzeżu Hiszpanii, nad rzeką o tej samej nazwie jak miasto. Z miasta jest prawie 100 km do Malaga, położony na Morzu Śródziemnym na Costa del Sol. Licząca ponad 40 000 (2010) Lucena jest drugim największym miastem w prowincji Córdoba.

Istnieje wiele pięknych zabytków w Lucena, w tym San Mateo kościoła, który rozpoczęto w 1400, a także cytadeli El Moral średniowiecza. Najlepszą porą na zwiedzanie Lucena Wielkanoc. Jak wszędzie w Hiszpanii, Wielkanoc jest ważny festiwal, który obchodzony jest z parady i procesje.

Jeden z najbliższych portów lotniczych lotniska w Maladze. Lotnisko jest również znany jako Pablo Ruiz Picasso Airport znajduje się ok.. 100 km na południe od Lucena.