Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

 Wynajem Aut Marbella

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Marbella i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Marbella info

 Wynajem Aut Marbella
Wynajem samochodów Marbella

Marbella jest pięknie położony przy słynnej linii brzegowej, Costa del Sol, na samym południu Hiszpanii. Istnieje około 60 km do nadmorskiej miejscowości Malaga na północnym wschodzie, a ludność Marbella mierzy się prawie 135 tysięcy (2010).

Marbella jest jednym z najpopularniejszych kurortów na Costa del Sol, również dla bardziej zamożnych, więc miasto jest znane jako miejsce docelowe luksusu. W okolicy miasta słynie z pól golfowych, w centrum można zwiedzić modnych sklepów i klubów nocnych. Na placu Plaza de los Naranjos jest w tym ratusz z 1500.

Malaga Airport znajduje się ok. 50 km na północny wschód od Marbelli i jest również znany jako Pablo Ruiz Picasso lotniska. Jest to czwarty co do wielkości lotnisko w Hiszpanii.