Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Menorca Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Menorca Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Menorca Lotnisko info

Wynajem Aut Menorca Lotnisko
Wynajem samochodów Menorca Lotnisko

Lotnisko Minorka (MAH) należy do Balearów, położony jest na wyspie Minorka, na wschód od większych wyspie Majorka. Lotnisko znajduje się ok.. 5 km od Mahón, stolicy wyspy, znajduje się na południowo-wschodniej części wyspy. Autobusy kursują co pół godziny i trwa około 10 minut do Mahón. Jest możliwe, wynająć samochód, można też skorzystać z taksówki.

W 2010 roku było ponad 2,5 mln pasażerów odnotowano w Menorca Airport.Loty czarterowe z miast takich jak Amsterdam, Londyn, Praga i Rzym. Inne trasy obsługiwane przez linie lotnicze Iberia, Spanair i Air Europa i idzie do, między innymi, Palma de Majorka, Bilbao, Londynie i Monachium.

Menorca Airport oferuje pasażerom wiele restauracji, sklepów i cła.