Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Menorca

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Menorca i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Menorca info

Wynajem Aut Menorca
Wynajem samochodów Menorca

Minorka Baleary Wyspy archipelagu należy na Morzu Śródziemnym od hiszpańskiego wybrzeża na wschód. Minorka jest drugą największą wyspą i znajduje się na północny wschód od Majorki. Ludność została określona na poziomie prawie 90 000 w 2006 roku.

Coraz więcej turystów pozycji do Menorca, oraz typowy turystyczny położony na południowym wybrzeżu, gdzie znajduje się wiele pięknych plaż. Nie pojawiły się w ostatnich latach w typowych dla rodzin zastrzega turystycznych, ale jeśli chcesz doświadczyć bardziej wytrzymałe części wyspy, można dojechać na północ, gdzie znajdują się wioski rybackie. Główne miasto nazywa się Mahón gdzie również główny port i festiwalach, takich jak Jazz Festival w Park Es Freginal.

Menorca Airport to międzynarodowy port lotniczy położony ok.. 5 km od Mahón.