Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Murcia Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Murcia Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Murcia Lotnisko info

Wynajem Aut Murcia Lotnisko
Wynajem samochodów Murcia Lotnisko

Murcia-lotniska San Javier (MJV) znajduje się ok. 50 km na południowy wschód od Murcia i ok. 4 km od miasta San Javier na hiszpańskim wybrzeżu Morza Śródziemnego. W Murcia jechać A-7 na północ do startu w kierunku zachodnim na C-3319. Tu następuje po A-30 na północ do miasta. Autobusy kursują trzy razy dziennie, a są zarówno wynajem samochodów i taksówki na lotnisko.

Ponieważ liczba tanich linii lotniczych w ostatnich latach rozpoczął loty tutaj, liczba pasażerów wzrosła. W 2009 r. było ponad 1 500 000, podczas gdy w 1995 r. tylko mierzy ok.. 90 000 pasażerów. Przedsiębiorstwa te, to Ryanair i EasyJet trasy ofertę o Londynie.

Podróżni mają dostęp do pomieszczeń takich jak sala zabaw, sklep z pamiątkami oraz kawiarnia.