Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Murcia

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Murcia i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Murcia info

Wynajem Aut Murcia
Wynajem samochodów Murcia

Murcji należą do tej samej nazwie i znajduje się przy rzece Segura, która dzieli miasto na dwie części. Miasto położone jest na południowy wschód od kraju i to jest około 30 km na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Z populacją niemal 450 000 (2009) Murcia na 7 co do wielkości miastem w Hiszpanii.

Istnieje wiele pięknych budynków w Murcia, z których najbardziej znany jest katedra Catedral Iglesia de Santa María, zbudowany w 1300 – i 1400. Do muzeów, należy odwiedzić Muzeum Museo Salzillo, podczas gdy w kasynie The Great Casino Murcji oferuje różne gry stołowe i restauracji.

Murcia – San Javier Airport znajduje się w pobliżu miasta San Javier, około 30 km od Murcji. Od tego są loty do takich miast jak Barcelona, Bruksela, Oslo i Londynie.