Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Ponferrada

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Ponferrada i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Ponferrada info

Wynajem Aut Ponferrada
Wynajem samochodów Ponferrada

Ponferrada znajduje się w północno-zachodniej Hiszpanii i należy do regionu Castilla y León. Léon to nazwa prowincji i stolicą prowincji o tej samej nazwie znajduje się około 100 km na wschód od Ponferrada. Miasto jest zbudowany na zbiegu rzek Sil i Boeza, aw 2010 r. liczba osób, szacuje się na prawie 70 000.

Ponferrada znany jest ostatnim dużym miastem na trasie pielgrzymki Camino de Santiago, lub Droga Świętego Jakuba, przed lądowaniem w mieście Santiago de Compostela. Trasa istnieje od około 1000 lat. W Ponferrada jest wiele zabytkowych budynków, w tym kilka kościołów i zamku.

Najbliższe lotnisko jest Leon Airport, które oferują loty do takich miast jak Barcelona, Alicante, Malagi i Madrytu. Lotnisko znajduje się ok.. 100 km od Ponferrada.