Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Salamanca

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Salamanca i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Salamanca info

Wynajem Aut Salamanca
Wynajem samochodów Salamanca

Salamanca jest znanym miastem uniwersyteckim znajduje się w regionie Castilla y León w północno-zachodniej Hiszpanii. Miasto położone jest nad rzeką Tormes, prawie 800 metrów nad poziomem morza. Stolicy kraju z Madrytu na temat. 200 km na wschód, a jest ich około 100 km do granicy Portugalii na zachodzie.Populacji mierzy ponad 155 000 (2010).

Uniwersytet w Salamance została założona w 1218 i tym samym jest najstarszym uniwersytetem w kraju. Stare Miasto jest bardzo atrakcyjnym miastem, które zostało wymienione na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO w 1988 roku. Plaza Mayor został zbudowany w 1700 roku i nadal służy centrum miasta.

Salamanca lotniska jest ok.. 15 km poza miastem i oferuje loty do włączenia Barcelona, Palma de Majorka i Paryżu.