Wynajem samochodów Saragossa Lotnisko

» Cele podróży » Wynajem samochodów Saragossa Lotnisko
car-rental

Porównaj i znajdź najniższe ceny wynajmu samochodów w Hiszpanii

Wynajem Aut Saragossa Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Saragossa Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Saragossa Lotnisko info

Wynajem Aut Saragossa Lotnisko

Wynajem samochodów Saragossa Lotnisko

Lotnisko Saragossa (ZAZ) znajduje się w regionie Aragonii na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii. Lotnisko znajduje się około 10 mil od centrum miasta Saragossa, a tam jest autobus z lotniska co pół godziny. Jest również możliwość wynajęcia samochodu, i że istnieją taksówki przed budynkiem terminalu.

W 2008 roku został otwarty nowy terminal pasażerski, a lotniska w Saragossie służy także jako wojskowa baza lotnicza. Ponadto lotnisko lądowisk awaryjnych dla statków kosmicznych NASA. Zaplanowane loty są wykonywane przez firmy takie jak Iberia i Ryanair, i cele obejmują Palma de Majorka, Mediolanu i Rzymu.

Na terenie hotelu znajdują się dwa lotniska w Saragossie sklepów, gdzie można kupić pamiątki i artykuły spożywcze, w tym i gastronomicznych, gdzie podróżni mogą uzyskać przekąskę i drinka przed wyjazdem.