Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Saragossa Lotnisko

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Saragossa Lotnisko i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Saragossa Lotnisko info

Wynajem Aut Saragossa Lotnisko
Wynajem samochodów Saragossa Lotnisko

Lotnisko Saragossa (ZAZ) znajduje się w regionie Aragonii na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii. Lotnisko znajduje się około 10 mil od centrum miasta Saragossa, a tam jest autobus z lotniska co pół godziny. Jest również możliwość wynajęcia samochodu, i że istnieją taksówki przed budynkiem terminalu.

W 2008 roku został otwarty nowy terminal pasażerski, a lotniska w Saragossie służy także jako wojskowa baza lotnicza. Ponadto lotnisko lądowisk awaryjnych dla statków kosmicznych NASA. Zaplanowane loty są wykonywane przez firmy takie jak Iberia i Ryanair, i cele obejmują Palma de Majorka, Mediolanu i Rzymu.

Na terenie hotelu znajdują się dwa lotniska w Saragossie sklepów, gdzie można kupić pamiątki i artykuły spożywcze, w tym i gastronomicznych, gdzie podróżni mogą uzyskać przekąskę i drinka przed wyjazdem.