Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Saragossa

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych w Saragossa i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Saragossa info

Wynajem Aut Saragossa
Wynajem samochodów Saragossa

Aragonia Saragossa należy region, położony w północno-zachodniej Hiszpanii, i to jest około 300 km na nadmorskie miasto Barcelona na wschodzie. Miejsce to było jednym z pierwszych miast w Hiszpanii był chrzest, aw 2010 r. liczba mieszkańców szacuje się na blisko 700 000.

Saragossa ma wiele pałaców, muzeów i starych kościołów, a także pozostałości rzymskich murów miasta. Miasto słynie z muzeów takich jak Muzeum Camon Aznar oraz Muzeum Prowincji, i 2008 World’s Fair odbyła się w Saragossie. La Seo Katedra została wybudowana w latach 1100 – i 1500, podczas gdy Katedra Nuestra Señora del Pilar jest valfartskatedral sięga roku 1600.

Saragossa Lotnisko znajduje się około 15 km od miasta i oferuje loty do włączenia Rzymu, Stambułu, Brukseli i Londynu.