Porównaj i znajdź najlepszą cenę wynajmu samochodu w Hiszpanii

Dlaczego warto wynająć u nas samochód?

Gwarantowane niskie ceny wynajmu samochodów

Wynajemsamochodowhiszpania.pl porównuje ceny większości wypożyczalni samochodów w Hiszpania, aby zaoferować najtańsze stawki za wynajem.

Nieograniczony przebieg

Wszystkie obowiązkowe ubezpieczenia są wliczone w cenę wraz z nieograniczonym przebiegiem.

Bezpłatne anulowanie i zmiana

Możesz łatwo i bezpłatnie anulować lub zmienić zamówienie, jeśli zrobisz to 48 godzin przed odbiorem.

Wynajem Aut Tenerife Lotnisko Reina Sofia

Porównaj stawki wypożyczenia samochody z kilku wypożyczalni samochodowych na Tenerife Lotnisko Reina Sofia i znajdź najkorzystniejszą cenę za wypożyczenie pojazdu. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i zarezerwuj odpowiedni samochód w trzech prostych krokach.

Tenerife Lotnisko Reina Sofia info

Wynajem Aut Tenerife Lotnisko Reina Sofia
Wynajem samochodów Tenerife Lotnisko Reina Sofia

Tenerife South Airport (TFS) jest jedną z dwóch międzynarodowych portów lotniczych na Teneryfie. Lotnisko znajduje się ok.. 60 km na południe od stolicy wyspy Santa Cruz de Tenerife, a otrzymasz tam po TF-1, która przebiega w pobliżu lotniska. Ten odcinek trwa około 45 minut, a lotnisko jest zapewnienie autobusy, taksówki i samochody do wynajęcia.

Każdego roku, zatrudnia około 9 mln pasażerów na lotnisku, co sprawia, Tenerife South Airport największe lotnisko na Wyspach Kanaryjskich. Linie lotnicze, które żyją tu m.in. EasyJet, Finnair i Air Europa oferuje loty do wielu częściach Europy, Moskwie, Londynie i Amsterdamie.

Hotel Ucanca jest jednym z kilku hoteli, które są w pobliżu, a na lotnisku, nie są wolne od podatku, kioski, restauracje i bankomaty.